Кошик порожній
viber
FELIWAY Ceva
Оценить 
5.0 (Голосів 67)
Опис

Ceva FELIWAY CLASSIC Refill: Ефективний і безпечний феромон для зняття стресу та модуляції поведінки котів FR-02

Змінний блок Феромон фелівей - модулятор поведінки для котів Ceva FELIWAY CLASSIC Refill
Натисніть для збільшення фото.
929.00 грн
АРТ. FR-02 /  48 мл
Додати в обране Залишити відгук - 0

Можлива оплата кур'єру при отриманні замовлення або післяплатою при пересиланні.

# Доставка
Нова Пошта
За будь-якої суми замовлення
Накладений платіж
Передплата 150 грн
Кур'єром по Києву
Безкоштовно від 1000грн
Накопичувальна знижка під час реєстрації до 10%
#

Опис товару

FELIWAY CLASSIC Refill від Ceva - це синтетичний аналог феромону лицьових залоз кота, який допомагає відновити гарне самопочуття та нормалізувати поведінку у стресових ситуаціях. Цей ефективний і безпечний феромон рекомендується для використання в різних життєвих ситуаціях котів.

Чому варто придбати:

 1. Синтетичний аналог феромону: FELIWAY CLASSIC Refill містить синтетичний аналог феромону лицьових залоз котів, який "інформує" кота про відсутність причин для занепокоєння та допомагає стабілізувати його емоційний стан.

 2. Нормалізація поведінки: Допомагає нормалізувати поведінку котів у стресових ситуаціях, таких як раннє відлучення кошенят від матері, зміна місця проживання, перестановка меблів, групове утримання та інші.

 3. Універсальне використання: Рекомендується в різних життєвих ситуаціях, таких як поява нового члена сім'ї, відвідування ветеринара, виставки, транспортування тварини та інші.

 4. Простий у застосуванні: Дифузор вмикається в електричну розетку, а діюча речовина випаровується, циркулюючи в повітрі та нормалізуючи емоційний стан кота.

 5. Широка площа дії: Охоплює площу 50-70 метрів квадратних.

 6. Термін дії одного флакона: До 4 тижнів.

Як використовувати:

 1. Замініть кришку флакона.
 2. Вставте флакон в дифузор і закрутіть його до відчуття легкого опору.
 3. Вставте зібраний дифузор в електричну розетку.

Забезпечте свого кота ефективним і безпечним засобом за допомогою Ceva FELIWAY CLASSIC Refill!

Часті запитання і відповіді на них

Feliway - секрет котячого щастя

Докладніше

Характеристики товару

 • 48 мл
 • Ceva, Франція
 • заспокійлеве

Відео про товар

Відгуки наших покупців:

Поки що немає відгуків. Будьте першим хто залишить свій відгук про цей товар або запитає його використання! Ви також можете розповісти тут про свій особистий досвід використання цього товару.

Написати відгук

Захист від спаму (введіть цифри, які зображені на малюнку нижче, перш ніж надіслати свій відгук):
captcha

Додаткова інформація

Феромон для кішок FELIWAY® рекомендується застосовувати для котів:

- при появі побутової неохайності;

- при ранньому відлученні кошенят від матері;

- при зміні місця проживання;

- для усунення бродяжництва з утіканням з нової обставини;

- для поліпшення апетиту в лікарняних умовах у котів;

- при перестановці меблів у квартирі;

- при появі нового члена сім'ї;

- під час і після візиту до ветеринара;

- під час відвідування виставки;

- під час транспортування тварини;

- для усунення агресії, пов'язаної з дотиками незнайомих людей;

- при груповому утриманні котів.

FELIWAY® регулює поведінку котів у стресових ситуаціях.

Якщо кішка треться лицьовою частиною голови об різні предмети (меблі, стіни тощо), це вірна ознака того, що тварині в домі затишно і комфортно. Таким чином кішка залишає на поверхні предметів секрет лицьових залоз, в якому міститься феромон, що передає інформацію про те, що тут спокійно і безпечно.

За будь-яких змін у навколишньому середовищі (наприклад, зміна обставин, поява нового члена в сім'ї, транспортування тощо), кішка зазнає сильного стресу, що супроводжується занепокоєнням, погіршенням загального самопочуття і зміною поведінки. У стані стресу кішка активно маркує територію сечею, точить кігті об меблі та стани, менше їсть (або зовсім відмовляється від їжі), не проявляє бажання гратися і спілкуватися.

Коти виділяють феромони кількома частинами свого тіла, які називаються "залозами запаху". Ці феромони використовуються для того, щоб мітити територію і спілкуватися з іншими кішками. Феромони, що виробляються на мордочці у кота, називають "дружніми феромонами". Вам, напевно, доводилося спостерігати, як кішки труться щічками об усі види поверхонь, таким чином залишаючи "добрий" або приємний для себе запах. Але кішки також здатні виділяти "агресивні" або "територіальні" феромони (наприклад, виділяють феромони у своїй сечі). Вважається, що коти ВЗАГАЛІ не мочаться і не мітять там, де є "дружній" запах.

Іноді сечовипускання в недозволеному місці відбувається після зміни наповнювача для кота, який коту не сподобався; або, наприклад, якщо лоток перемістили в місце, яке не сподобалося коту. У деяких випадках буває, що кіт страждає проблемами ветеринарного характеру. Щойно ваш ветеринар поставить діагноз, що подібна поведінка не викликана проблемами зі здоров'ям тварини, Ви можете спробувати використовувати FELIWAY®.

FELIWAY®, здатний наслідувати саме "дружній" запах, який кіт виробляє в залозах на мордочці. Якщо цей "дружній" запах розпорошений поверх "агресивного", кіт ніколи не мочиться або не мітить на цьому місці.

З книги "Посібник з поведінкової медицини собак і котів", Британської асоціації з ветеринарії дрібних тварин:

"Феромони - біологічно активні хімічні речовини, які природним шляхом виробляються однією особиною і впливають на поведінку іншої. Традиційно вважається, що у ссавців вони відіграють важливу роль у регуляції репродуктивної поведінки, але нині визнано їхній більш генералізований вплив на поведінку.

Синтетичні феромони вважаються ефективними стимуляторами нюхових рецепторів, особливо сошниково-носовому (якобсоновому) органі.

Феромонова терапія ґрунтується на використанні пахучих речовин, що виділяються самими тваринами, або їхніх штучних аналогів і застосовується для модифікації поведінки, зокрема для лікування в кішок поведінки мічення сечею, а також страху або агресії щодо людини.

Феромон FELIWAY® показаний у випадках агресії, пов'язаної з соціальною напруженістю в домі, а також у випадках поведінкових реакцій, зумовлених тривогою. Мета застосування Феромону - дати кожній кішці можливість відчути себе більш впевнено і розслаблено і таким чином знизити ймовірність конфлікту та агресії.

Додатково про феромони та кішок

Кішки - територіальні тварини, для яких дуже важливо закріпити за собою територію, що належить їм. Для позначення своїх володінь кішки використовують різні сигнали: запахи, візуальні мітки, а також феромони.

Феромони - це хімічні сполуки природного походження, які відіграють важливу роль у спілкуванні тварин одного виду.

Коли кішка треться лицьовою частиною голови об господаря (або об навколишні предмети) насправді вона мітить свого господаря феромонами лицьових залоз, позначаючи свою власність.

Функції феромонів лицьових залоз різноманітні. Одні феромони відповідають за географічну орієнтацію, інші регулюють взаємини кішок у групі (для цих феромонів характерна групова специфічність, що дає змогу швидко визначити чужинця).

Основна функція феромонів лицьових залоз - це стабілізація емоційного стану індивідуума. Ці хімічні субстанції викликають у тварини відчуття спокою і безпеки, допомагають кішкам освоюватися і пристосовуватися. Зміни в навколишньому середовищі (наприклад, перестановка меблів) можуть викликати сильне занепокоєння у кішки, пов'язане зі зникненням знайомих міток. Найімовірніша реакція - це активне маркування своїх володінь, поки інші особини не заявили на цю територію свої права. На жаль, спосіб маркування теж змінюється: кішка залишає всюди мітки сечею з різким, неприємним для людей запахом і сліди

Маркування сечею (або розбризкування концентрованої сечі) - це один з основних способів, що використовуються кішками для позначення своєї території. Усі кішки можуть залишати сечові мітки, незалежно від статевої приналежності та здатності до відтворення (кастрація). Розрізняють дві причини, що спонукають кішок до маркування сечею: статеве збудження (спостерігається в некастрованих котів і кішок, часто супроводжується нявканням) і відчуття тривоги та занепокоєння, пов'язане з будь-якими змінами на території, яка належить кішці (поява нового члена сім'ї, перестановка меблів, зміна місця проживання).

Маркування сечею нескладно відрізнити від звичайного сечовипускання: кішка обирає вертикальну поверхню (стіни, меблі), обнюхує обрану ділянку, злегка прочинивши рота, характерно переступає з лапи на лапу, потім повертається спиною до обраного місця та з високо піднятим хвостом направляє горизонтальний струмінь сечі на об'єкт. Сліди сечі, як правило, добре помітні на предметах, що виступають, або в кутах на відстані 10-20 см від підлоги. Кількість сечі значно менша, ніж при звичайному сечовипусканні. При маркуванні горизонтальних поверхонь кішки іноді присідають на задні лапи, як і при звичайному сечовипусканні, обумовленому роботою видільної системи.

У деяких випадках для того, щоб відрізнити маркування сечею від інших видів сечовипускання, (наприклад, часте сечовипускання при сечокам'яній хворобі), потрібно звернутися до ветеринара.

Дряпання вертикальних поверхонь.

Кішки дряпають вертикальні поверхні з різних причин. По-перше, таким чином кішки заточують кігті, а по-друге - спілкуються (сліди кігтів на деревах є візуальними мітками та містять феромони, що виділяються з міжпалидових залоз).

Якщо кішка "точить" кігті в одному або двох певних місцях у будинку, як правило, в затишних куточках, найімовірніше, кішка приводить до ладу свої кігтики, очищаючи їх від плівки, іншими словами, робить манікюр.

Однак якщо сліди кігтів з'являються всюди, особливо біля дверей і вікон, або на виступаючих предметах, таких як диван, наприклад, це свідчить про те, що кішку щось турбує. Для посилення впевненості в собі кішка починає активно мітити свою територію запахами і залишає всюди сліди кігтів, які свідчать про те, що це її володіння. Це допомагає тварині заспокоїтися і відчути себе в безпеці.

Площа дії 50-70 метрів квадратних метрів. Термін дії одного флакона: 4 тижні.

Бренд FELIWAY Ceva

Рекомендовані категорії

Усі акції