Кошик порожній
viber

Догляд за домашніми тваринами з 1868 року: історія та цінності бренду Sergeant's Guardian

Понад 150 років Sergeant's® надає батькам домашніх улюбленців доступний догляд за ними. Від шампунів до розчинів від бліх і кліщів, наші надійні формули допоможуть заощадити ваші гроші та захистити вашого улюбленця.

Історія бренду Sergeant's Guardian сягає коріння ще з далекого 1868 року, коли наші засновники відчули потребу у надійному та ефективному догляді за домашніми тваринами. З того часу ми пройшли довгий шлях розвитку, віддавши безліч годин досліджень та розробок, щоб створити продукти найвищої якості.

Наші цінності глибоко вкорінені в турботу про здоров'я та щастя вашого улюбленця. Ми розуміємо, що вони для вас більше, ніж просто тварини – це члени вашої родини. Тому ми прагнемо забезпечити їхній добробут через інноваційні та ефективні засоби догляду.

Наш бренд Sergeant's Guardian відомий своїм великим досвідом у галузі захисту від бліх та кліщів. Ми постійно вдосконалюємо наші продукти, враховуючи найновіші технології та вимоги ринку, щоб забезпечити максимальний захист для вашого улюбленця.

Завдяки нашому підходу до розробки засобів для захисту від бліх та кліщів, ми забезпечуємо вашому улюбленцю не лише захист, але й комфорт. Наші продукти мають невагому текстуру, яка не заважає їхній поведінці та рухам, забезпечуючи при цьому ефективний захист від шкідників.

Фахівці-менеджери у Зоостарі мають великий досвід у роботі з продукцією Sergeant's Guardian. Вони знають всі нюанси та особливості кожного продукту, готові відповісти на всі ваші запитання та надати професійні рекомендації.

Завдяки інтернет-магазину ZooStar ви можете легко та зручно придбати товари бренду Sergeant's Guardian онлайн. Ми приймаємо оплату Visa та Mastercard, щоб зробити ваші покупки максимально зручними. Крім того, ми пропонуємо швидку і своєчасну доставку кур'єром по Києву та кур'єрською службою "Нова Пошта" по всій Україні, щоб ви могли отримати свої покупки якнайшвидше і безпечно.

Разом з Sergeant's Guardian ви можете бути впевнені у надійному захисті та догляді за вашими улюбленцями, а з ZooStar ви отримаєте максимальний комфорт та зручність у покупках.

Сортувати за:
160.00 грн
Краплі від бліх, кліщів, комарів для собак 3.2 - 15 кг Sergeant's Guardian Dogs
170.00 грн
Краплі від бліх, кліщів, комарів для собак 15 - 30 кг Sergeant's Guardian Dogs
180.00 грн
Краплі від бліх, кліщів, комарів для собак від 30кг Sergeant's Guardian Dogs
375.00 грн
Нашийник від бліх і кліщів для собак Sergeant’s Guardian Flea&Tick Dog Collar
Усі акції