Кошик порожній
viber

Петармор: Надійний захист від бліх і кліщів за доступну ціну

Історія створення бренду PetArmor ® багата на відданість та інновації. Цей бренд народився з великої метою - забезпечити домашніх тварин якісним захистом від бліх та кліщів за доступну ціну. Він став результатом багаторічного досвіду і великої експертизи у сфері ветеринарної медицини.

Історія та цінності

PetArmor ® був заснований з метою забезпечити якісний захист від шкідників, але при цьому за доступну ціну. Це бренд, який відданий турботі про здоров'я та комфорт домашніх улюбленців. Його цінності полягають у доступності, надійності та відданості клієнтам.

Етапи розвитку та підхід до розробки продуктів

PetArmor ® проходив через численні етапи розвитку, починаючи з досліджень і розробок у сфері ветеринарної медицини. Команда експертів забезпечувала, що кожен продукт має високу ефективність і безпеку для тварин. Підхід до розробки препаратів базується на сучасних наукових досягненнях та використанні натуральних і безпечних компонентів.

Турбота про здоров'я собак і котів

PetArmor ® прагне зробити життя домашніх тварин щасливим і безпечним, забезпечуючи їм найкращий захист від бліх та кліщів. Продукти бренду допомагають утримувати улюбленців здоровими та активними, відвертаючи потенційні небезпеки, які можуть виникнути внаслідок інвазії паразитів.

Досвід і турбота фахівців-менеджерів у Зоостарі

У Зоостарі наші фахівці-менеджери мають великий досвід у сфері тваринництва та ветеринарії. Вони глибоко розуміють потреби клієнтів і завжди готові надати професійну консультацію з вибору продуктів PetArmor ®. Ми прагнемо забезпечити найвищий рівень обслуговування та задоволення потреб кожного клієнта.

Можливості покупки та доставки ZooStar.ua

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати продукти бренду PetArmor ® зручним для вас способом оплати, використовуючи карти Visa і Mastercard. Ми також пропонуємо швидку і своєчасну доставку кур'єром по Києву і кур'єрською службою "Нова Пошта" по всій Україні, щоб зробити ваші покупки ще зручніше і приємніше.

PetArmor ® - це надійний захист вашого улюбленця за доступну ціну. Обирайте якість та турботу про вашого вихованця з PetArmor ®!

Сортувати за:
1,465.00 грн
Спрей від бліх, кліщів, комарів, комах надворі та в нежитлових приміщеннях PetArmor Home Yard and Premise
712.00 грн
835.00 грн
ПЕТАРМОР спрей від бліх і кліщів для собак і котів PetArmor Fastact Plus
245.00 грн
ПЕТАРМОР краплі від бліх, кліщів, вошей для всіх котів від 0.68 кг PetArmor Cats
275.00 грн
ПЕТАРМОР краплі від бліх, кліщів, вошей для собак 2.2 - 10 кг PetArmor Small
305.00 грн
ПЕТАРМОР краплі від бліх, кліщів, вошей для собак 10 - 20 кг PetArmor Medium
340.00 грн
ПЕТАРМОР краплі від бліх, кліщів, вошей для собак 20-40 кг PetArmor Large
370.00 грн
ПЕТАРМОР краплі від бліх, кліщів, вошей для собак 40-60кг PetArmor X-Large
Усі акції